وام سیمکارت

وام سیمکارت

وام سیمکارت
وام سیمکارت

در رابطه با وام سیمکارت چه اطلاعاتی دارید؟ می دانید شرایط دریافت این وام چیست؟ وام سیمکارت با چه مبلغی و در چند قسط است؟ آیا میتوان با هر سیم کارتی اقدام به دریافت وام سیم کارت نمود؟ وام سیم کارت نیز یکی از چتدین نوع وامی است که می‌توانید برای رفع نیاز مالی خود اقدام به دریافت آن کنید: اما به شرط اینکه دارای شرایط لازمه باشید. برای دریافت وام سیم کارت نیز باید به شرکتهای معتبری چون شرکت وام طلای آرمان مراجعه کنید. چنین شرکت های سابقه طولانی دارند و همین اعتبار بزرگترین پارامتر اطمینان کاربران از صداقت آنها است. سایت طلای آرمان در ادامه توضیحات کاملتری را ارائه می دهد تا شما عزیزان بتوانید با کسب اطلاعات بیشتر قدم‌های مفیدتری بردارید.

وام سیمکارت آرمان با کمترین درصد سود و آنی

وام سیمکارت
مجموعه تسهیلات آرمان

شرایط اقتصادی کنونی کشور چندان مساعد نیست. همچنین با وجود درآمدهای پیش بینی شده و افزایش شدید قیمت ها سختی‌های زندگی روز به روز افزایش پیدا می‌کند. از این رو افراد برای تامین هزینه های برخی امور مجبور هستند برای دریافت وام اقداماتی انجام دهند. اما قبل از دریافت هر نوع وامی بایستی در رابطه با شرایط آن و چگونگی پرداخت و سود وام ها بررسی‌هایی صورت بگیرد. از آنجایی که سیاست‌های بسیار سختی برای دریافت بیشتر وام ها وجود دارد: افراد اقدام به دریافت وام غیر بانکی می‌کنند. هر یک از انواع وام غیر بانکی با شرایط مخصوصی ارائه می شود. قطعاً می دانید که با کاهش نقدینگی توانایی کاربران برای تامین نیازهای روزمره خود کار بسیار دشواری میباشد. دریافت وام سیم کارت یکی از وام های غیر بانکی است که با تسهیلات خاصی ارائه می‌شود. اما به طور کلی تسهیلات وام سیم کارت بسیار راحت تر از دیگر وام ها می باشد.

چرا که شما تنها با داشتن سیم کارت با کدهای مخصوصی می توانید اقدام به دریافت وام کنید. در این روش هیچ نیازی به چک و سفته ندارید. حال اینکه وام سیمکارت بیشتر به سیمکارت هایی با کد ۰۹۱۲ تعلق خواهد گرفت: اما برای وام سیم کارت شرایطی وجود دارد. شما بایستی حداقل ۲۰ روز قبل از دریافت وام اقدام به تعویض سند یا سیمکارت نکرده باشید. همچنین اصل مدرک شناسایی و شناسنامه خود را به همراه خود ببرید. البته این نوع وام ها با مدت زمان چهار تا هشت ماهه دریافت می شوند. برای دریافت وام سیم کارت نیز شرایط بسیار زیادی وجود دارد. اما به طور کلی شما در کمتر از یک ساعت این وام را به راحتی طی یک پروسه کوتاه و آسانی تهیه می‌کنید. حال اینکه مبلغ وام نیز یا به صورت چک و یا به صورت کارت به کارت به حساب شما واریز خواهد شد.

وام سیمکارت
وام سیم کارت آرمان

مراحل دریافت وام سیمکارت

وام ها بهترین روش برای کسب سرمایه لازم در مواقع حساس هستند. وان سیم کارت نیز یکی از انواع وام های غیربانکی محسوب می شود و به میزان ارزش واقعی سیم کارت وام دریافت می‌کنید. در واقع شرکت های ارائه دهنده وام یک وام سریع و بدون ضامن را برای شما فراهم کرده‌اند. این وام نیز دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که مهمترین آن، تعیین اقساط و مبلغ پرداختی بر عهده خود شما خواهد بود. حال اینکه این وام‌ها تنها به سیم کارت های دائمی با کد ۰۹۱۲ تعلق دارند. این شرایط می‌تواند در هر مجموعه متفاوت باشد و مهمترین آن این است که سیم کارت همراه اول دائمی با کد یک یا کد دو است. مالک سیم کارت بایستی مدارک شناسایی خود را به همراه سیم کارت به موسسه مورد نظر ارائه دهد. اما مهمترین نکته در رابطه با دریافت وام سیم کارت مراحل آن است.

اگرچه دریافت این وام یک پروسه کوتاه و راحتی می‌باشد اما مراحلی دارد که شامل:

• در گام نخست بایستی با کارشناسان سایت مورد نظر برای قیمت گذاری سیم کارت خود تماس بگیرید. در این مرحله شما با ارزش روز سیم کارت خود آشنا می شوید. همچنین برای اطلاع از شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز نیز می‌توانید ابهامات خود را در این مرحله برطرف کنید. توجه داشته باشید که شما در این گام چنانچه قصد دریافت وام دارید بایستی وقت بگیرید.

• تمامی مدارک مورد نیاز را به شعبه دریافت وام سیم کارت ارائه دهید. در نتیجه تمامی فعالیت های دفتری و اداری برای ثبت درخواست وام باید صورت بگیرد. چنانچه تمامی مدارک ارائه شده کافی و دقیق باشد و شعبه مورد نظر آنها را تایید کند، مبلغ درخواستی وام شما به حسابتان واریز می گردد. پس از دریافت وام دیگر باید به فکر اقساط آن باشید که بین ۴ تا ۲۴ ماه حتی به نظر خود شما این مدت قسط‌ها و مبلغ تعیین می گردد.

مزایای وام سیمکارت

همانگونه که اشاره شد، وام سیم کارت یکی از انواع وام های بسیار پرطرفدار است. شما با داشتن سیم کارتی با کد ۰۹۱۲ می توانید اقدام به دریافت وام کنید.  برای وام سیم کارت نیازی به چک، سفته و همچنین ضامن نیست و این وام بدون هیچگونه پروسه اداری در کوتاه ترین زمان ممکن به حساب شما واریز خواهد شد. اما در زمینه دریافت وام سیم کارت سوالات بسیار زیادی قطعاً در ذهن شما نقش بسته‌اند که مهم ترین آن مدت زمان پرداخت وام است. باید گفت که شما باید بین ۴ تا ۲۴ ماه فرصت دارید تا قسط وام را پرداخت کنید. برای دریافت این وام باید سیم کارت همراه اول، همچنین اصل مدرک شناسایی و فاکتور خرید سیم کارت را به همراه خود ببرید. شما معادل قیمت واقعی سیم کارت خود اقدام به دریافت وام می کنید. از مزایای وام سیمکارت عبارتند از:

• از مهمترین مزایای دریافت وام سیم کارت می توان به عدم نیاز به ضامن و چک و سفته اشاره کرد. قطعاً که در بسیاری از وام ها نیاز به ضامن، چک و سفته دریافت وام را غیر ممکن میکند.

• این وام ها بدون کارمزد هستند و شما اقساط آن را بین ۴ تا ۲۴ ماه پرداخت خواهید کرد.

• با توجه به افزایش روزانه قیمت سیم کارت این وام می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

وام سیمکارت
• برای دریافت وام سیم کارت هیچ نیازی به پروسه های اداری نیست: بلکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن این وام را دریافت می کنید. حتی پس از اتمام پرداخت اقساط آن می‌توانید به‌صورت مجدد تحصیلات آن را تمدید نمایید.
• در این نوع وام شما با ارزش ۹۵% سیم کارت بدون اینکه سیم کارت خود را از دست بدهید وام دریافت می کنید. حتی در این مدت نیز می‌توانید از خط خود استفاده نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
Scroll to Top