وام طلا

وام طلا چگونه وامی است?

وام طلا
وام طلا چگونه وامی است

آیا با انواع وام غیر بانکی آشنا هستید؟ می دانید مزایای هر یک از این وام ها چیست؟ در رابطه با شرایط وام غیر بانکی چه اطلاعاتی دارید؟ وام های غیر بانکی شامل وام هایی میشود که شما باید از موسسه های خصوصی آنها را دریافت کنید. اما قطعاً که در تمامی این شرکت ها و موسسه ها شرایطی حاکم است که بایستی با استناد بر آنها یک پروسه کوتاه مدتی را طی نمایید. اعتماد به هر شرکتی می تواند به ضرر شما باشد: از این رو شرکت وام طلای آرمان معتبر ترین مجموعه در این زمینه است که اطلاعات کافی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شما می توانید حتی برای دریافت وام های غیر بانکی و مشاوره در این زمینه با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل کنید. سایت وام طلای آرمان در ادامه توضیحاتی را هر چند مختصر اما مفید ارائه می دهد.

انواع وام غیر بانکی ( وام طلا )

وام طلا
وام طلا آرمان

دریافت وام یک فرصت ویژه برای افزایش سرمایه است. قطعاً که با وجود رکود اقتصادی شدید حاکم بر کشور بسیاری از افراد با دریافت وام در زمینه های مختلفی سرمایه گذاری میکنند. در واقع وام را میتوان یک نوع قرض دانست که در ازاء آن سود بسیار کمی را نیز پرداخت خواهید نمود. البته آنچه که هنگام دریافت وام اهمیت دارد توجه به مقدار سود آن می باشد. وام‌های بسیار زیادی هستند که نحوه محاسبه سود و پرداخت قسط های آنها کمی مشکل خواهد بود. ما همیشه به دنبال مقرون به صرفه ترین وام ها از مراکز معتبر هستیم. وام ها خود به دو دسته وام بانکی و وام غیر بانکی تقسیم بندی می شوند. وام های غیر بانکی شامل وامی هستند که شما آن‌ها را از شرکت ها و موسسات خصوصی دریافت می کنید. انواع وام غیر بانکی شامل وام هایی می شود که با شرایط مختلفی میتوانید آنها را دریافت نمایید.

اما اینگونه وام ها بیشتر مناسب افرادی هستند که دارای شرایط دریافت وام بانکی نخواهند بود. به طور کلی انواع وام غیر بانکی و دریافت آنها یک فرصت ویژه برای افزایش سرمایه خود است. امروزه موسسات زیادی در این زمینه به رقابت پرداخته اند. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشت اعتماد به مراکز معتبر می باشد: چرا که طی سالهای اخیر شاهد کلاهبرداری‌های بسیار زیادی بوده‌ایم. پس برای دریافت وام هرگز به هر مرکزی اعتماد نکنید. اعتبار و شهرت موسسه ها و شرکت های خصوصی قطعاً تضمین اعتماد شما نیز خواهد بود. قطعا که با بررسی های صورت گرفته و اطلاعات کسب شده در رابطه با سابقه هر یک از مراکز اطلاعاتی کسب می کنید. این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا با دید بهتر و اطمینان بیشتر به یک مجموعه اعتماد داشته باشید.

وام طلا
وام طلا تهران

وام طلا بهترین وام سریع

• یکی از انواع وام غیر بانکی وام طلا است. البته وام طلا در دسته بندی وام های بانکی نیز قرار میگیرد. اما امروزه موسسات و شرکت های خصوصی بسیار زیادی هستند که می توانید از آنها اقدام به دریافت وام کنید. از سختی های وام های بانکی شرایط بسیار زیادی است که دوندگی های زیادی دارد. از طرفی بسیاری از افراد شرایط دریافت وام بانکی را ندارند. مهمترین شرطی که بیشتر وام افراد در گرو آن است، ضامن کارمندی و یا حتی چک می‌باشد. اما امروزه وام های غیر بانکی بسیار زیادی نظیر وام طلا وجود دارد که بدون ضامن و در کوتاهترین زمان ممکن می توانید اقدام به دریافت آن کنید. در این نوع وام تنها کافیست تا شما طلای خود را به موسسات و شرکت‌های خصوصی به عنوان ضمانت بسپارید. در نتیجه حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش طلا وامی را از این مجموعه ها وام دریافت خواهید نمود.

شرکت های غیر بانکی زیادی نیز در این زمینه فعالیت دارند. شرایط دریافت وام یا انواع وام غیر بانکی ممکن است در هر شرکتی متفاوت باشد. مبلغ و سود وام بانکی نیز در این موسسات گاهی با یکدیگر برابر نیست: اما به طور کلی وام طلا بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومن با سود ۴ تا ۷ درصد است. برای دریافت چنین وام هایی در وهله اول اعتماد باید جلب گردد: چرا که از هر مجموعه‌ای نمی توان اقدام به دریافت وام نمود. موسسه های معتبر با شهرت و آوازه بسیار زیادی که دارند بهترین شرکت برای دریافت وام خواهند بود. البته برای دریافت وام طلا نیز توسط این موسسه ها شرایط خاصی وجود دارد و از مهم‌ترین آنها ارائه مدارک شناسایی و همچنین فاکتور خرید طلا میباشد. شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک پروسه کوتاه و بدون زمانبری را با ارائه اسنادی طی می کنید.

وام سیم‌کارت بهترین وام غیر بانکی

وام طلا
وام سیم‌کارت بهترین وام غیر بانکی

• از انواع وام غیر بانکی می توان به وام سیم کارت اشاره کرد. این وام به عنوان یکی از ساده ترین روش ها برای دسترسی به سرمایه مورد نیاز، هرچند کم خواهد بود. افرادی با سیم کارت های دائمی همراه اول می توانند ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش روز سیم کارت خود را وام دریافت نمایند. برای دریافت این وام نیز بایستی با موسسه‌های معتبر تماس بگیرید تا پس از اعلام ارزش واقعی سیم کارت تمامی پروسه‌های لازمه طی شود. البته این وام در کوتاهترین زمان ممکن دریافت می‌گردد: همچنین اگر شماره های شما شماره های رندی باشد قطعاً ارزش بیشتری خواهند داشت. حال اینکه در هر شرکتی این وام تنها به شماره هایی با کد خاص تعلق میگیرد: پس قبل از هرگونه اقدامی در رابطه با این مسئله اطلاعاتی کسب کنید. اما به طور کلی برای دریافت وام سیمکارت شما نیازی نیست تا روزها یا ساعت های بسیار زیادی در مسیر اداره ها تردد داشته باشید.

حال در کوتاه‌ترین زمان ممکن با ارائه سیم کارت خود به شرکت مربوطه می توانید وام سیم کارت دریافت کنید. طی مدت زمان دریافت وام می‌توانید از سیم کارت نیز استفاده داشته باشید. لازم به ذکر است که قبل از دریافت وام سیم کارت بایستی تا چند ماه از انتقال سند و تعویض سیم کارت جلوگیری کنید. حداقل وامی که می توان برای سیم کارت دریافت نمود بین ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان با اقساط ۴ تا ۱۲ ماهه خواهد بود. قبل از هر کاری حتماً ارزش واقعی سیم کارت خود را توسط کارشناسان خبره برآورد کنید. این وام فوری بدون ضامن نیز اگرچه یک روش سریع و راحت است اما شرایط خاص خود را دارد. حال اینکه شما از چه مرکزی نیز این وام را دریافت کنید، به عنوان مهمترین پارامتری است که شاید کمتر کسی به آن توجه کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
Scroll to Top