وام سیمکارت

وام سیمکارت در تهران

آیا میدانید وام سیم کارت در تهران با چه شرایطی دریافت میشود؟ در رابطه با وام سیم کارت چه اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید مزایای این وام‌ها چیست؟ همه ما در طول زندگی با کاهش نقدینگی برای بسیاری از امور با کاهش سرمایه مواجه می شویم. این سرمایه می‌تواند بین ۵ تا ۲۰ میلیون باشد. قطعاً که وام گرفتن از بانک  یا وام های بانکی دارای شرایط سختی هستند. گاهی به دلیل پیچیدگی و طولانی شدن پروسه کارهای اداری ما از گرفتن این وام‌ها منصرف خواهیم شد. وام سیم کارت بهترین وامی است که می‌توانید از موسسه وام طلای آرمان آن را دریافت کنید. این موسسه بهترین و قدرتمندترین موسسه‌ای است که سابقه بسیار طولانی دارد. موسسه وام طلایی آرمان در ادامه توضیحات کامل تری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

شرایط وام سیم کارت در تهران

وام سیم کارت جزو وام های فوری است. در واقع وام های فوری شامل وام هایی می شوند که شما در کوتاه ترین زمان ممکن آن را دریافت می‌کنید. در این نوع وام شما به تناسب ۹۰ ارزش واقعی سیم کارت خود وام خواهید گرفت. حال اینکه این نوع وام نیز بایستی در اقساط چهار تا یک ساله پرداخت گردد. البته این نوع وام ها تنها مخصوص سیم کارت های دائمی با کد های ۰۹۱۲ است. برای وام سیم کارت در تهران و حتی دیگر شهرهای کشور شما بایستی حتماً شرایط لازم را داشته باشید. اما مهمترین مسئله ای که باید به آن توجه نمود میزان مبلغ وام است. در گام اول باید بدانید که این وام تنها به متقاضیان سیم کارت های دائمی ۹۱۲ تعلق دارد. هیچ یک از سیم کارت های ایرانسل، رایتل و غیره نمی توانند وام سیم کارت دریافت کنند.

وام سیمکارت
وام سیمکارت در تهران

رند بودن شماره، دائمی بودن آن و متعلق بودن به استان نیز پارامترهایی هستند که در درخواست وام سیم کارت مورد توجه قرار می‌گیرند. معمولاً برخی از افراد سیمکارت های خود را چندین سال است که خریداری کرده اند. حتی بسیاری از این سیم کارت ها دارای شماره های رندی هستند: پس قطعاً این سیم‌کارت‌ها دارای قیمت بسیار زیادی در مقایسه با سیم کارتهای دیگر خواهند بود. صاحبان این دسته سیم کارت‌ها می توانند از ارزش افزوده آن بهره مند گردند. شاید برای افرادی که میخواهند وام سیم کارت در تهران دریافت کنند، مهم است که قیمت سیم کارت آن‌ها چگونه تعیین میشود. باید بدانید که قیمت سیم کارت بر اساس کدهای آنها است: چراکه شماره ۹۱۲ با چهار کد ۱ تا ۴ وجود دارد. برای سیمکارت هایی با کد ۱ قیمتی بالاتر از ۱۵ میلیون می توان در نظر گرفت. اما خط هایی با کد ۲ قیمتی بالاتر از ۱۰ میلیون دارند.

مزیت دریافت وام سیمکارت در تهران

وام سیمکارت
وام سیمکارت آرمان

وام سیم کارت جزو وام هایی است که شما در طول کوتاهترین زمان ممکن آن را دریافت می‌کنید. در واقع با آماده بودن مدارک لازم و پس از درخواست وام از شرکت های معتبر در زمانی بسیار کوتاه این وام توسط موسسه ها ارائه دهنده وام به حساب شما واریز می گردد. برای چنین وام هایی لازم نیست تا شما چک یا سفته ارائه دهید: همچنین نیازی به ضامن ندارید. قطعاً می دانید که برای وام سیمکارت شرایط خاصی وجود دارد. کد ۹۱۲ بیشتر متعلق به تهران است از این رو وام سیم کارت در تهران با استقبال زیادی مواجه می باشد. از آنجایی که پیدا کردن ضامن برای دریافت وام های بانکی کار دشواری است: بسیاری از افراد به این سمت کشیده می شوند. حال اینکه این نوع وام‌ها مزایای مهم‌تری نیز دارد که شامل:

• اولین و مهمترین مزیت دریافت این وام‌ها این است که شما یک فرصت اقتصادی بسیار مناسبی را با این اوضاع نابسامان اقتصادی پیش رو دارید. چرا که با ارزش واقعی سیم کارت خود می‌توانید وام دریافت کنید. البته به اندازه ۹۰ درصد ارزش واقعی سیم کارت این وام قابل دریافت خواهد بود.

• سیم کارت شما هرگز توسط این شرکت ها قطع یا ضبط نخواهد شد: بلکه می توانید از آن به صورت روزمره استفاده کنید. شما تنها سند سیم کارت خود را تحت عنوان ضمانت به این موسسه‌ها ارائه می دهید. در نتیجه پس از اتمام قسط می توانید آن را دریافت کنید.

• برای وام سیم کارت شما در کمتر از یک ساعت تمام پروسه کاری را پشت سر می گذرانید: بدون اینکه هیچ سرمایه ای را در اختیار این موسسات قرار دهید. وامی را دریافت می کنید که قسط آن بین چهار تا ۲۴ ماه متغیر می باشد.

• بهتر است بدانید وام سیم کارت در تهران با سود ۳ درصد دریافت می شود.

نکته مهم در رابطه با دریافت وام سیمکارت در تهزان

همانگونه که اشاره شد، برای تامین بسیاری از مخارج همه ما مجبور هستیم وام بگیریم. قطعاً که هر وامی را نمیتوان با هر شرایطی دریافت نمود. از این رو بسیاری از شرکت ها و موسسه های خصوصی وام سیم کارت را به شما با شرایط خاص پیشنهاد می کنند. باید بدانید که این وام تنها به صورت حضوری و توسط صاحب سیم کارت امکان پذیر خواهد بود. شما برای دریافت این وام بایستی حتما مدارکی چون کارت شناسایی و سیم کارت را به موسسه های خصوصی ارائه دهید. نکات طلایی بسیار زیادی هستند که شما برای دریافت این وام بایستی به آنها توجه داشته باشید. مهمترین پارامتری که به شما کمک می‌کند در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ مشکلی این وام را دریافت کنید، مراجعه به موسسه های قابل اعتماد است. شرکت‌های بسیار زیادی به عنوان ارائه دهنده وام های فوری و غیربانکی هم اکنون با یکدیگر به رقابت پرداخته اند.

بهتر است بدانید بسیاری از این شرکت‌ها کلاهبردارانی هستند که می‌توانند باعث به وجود آمدن ضررهای مالی برای شما شوند. پیشنهاد می‌کنیم به سراغ موسسه هایی با اعتبار زیاد بروید. شرکت وام طلای آرمان به عنوان شرکت قدرتمند و با سابقه‌ای است که سال‌هاست در این زمینه فعالیت دارد. این مجموعه با سابقه درخشانی خود هم اکنون در ایران صاحب نام و شهرت بسیار زیادی می باشد. شما می توانید برای دریافت وام سیم کارت در تهران با کارشناسان خبره این مجموعه تماس حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
Scroll to Top