وام سیمکارت

شرایط وام سیمکارت در کرج

وام سیمکارت
وام سیمکارت

آیا در رابطه با شرایط وام سیم کارت در کرج آشنا هستید؟ می دانید چگونه می توان این وام را دریافت کرد؟ در رابطه با شرکت های ارائه وام‌های سیم کارت چه اطلاعاتی دارید؟ موسسه ها و شرکت های خصوصی بسیار زیادی هستند که می توانید برای دریافت وام های غیر بانکی به آنها مراجعه داشته باشید. اگر چه شرکت های زیادی وجود دارند اما تنها شرکتی که سابقه آن طولانی است و می‌توان به آن اعتماد نمود سایت وام طلای آرمان می‌باشد. اعتبار زیاد و سابقه درخشان این مجموعه بزرگ ترین تضمین برای دریافت وام در کوتاهترین زمان ممکن است. وام سیم کارت یکی از چندین وام غیر بانکی و سریع است که می‌توانید از این مجموعه دریافت کنید. شرکت وام طلای آرمان برای راهنمایی شما کاربران عزیز در ادامه توضیحات مفیدتری را در اختیارتان قرار می‌دهد. قطعا که با این اطلاعات کافی می توانید برای دریافت وام از یک شرکت معتبر نظیر وام طلای آرمان تصمیم بهتری داشته باشید.

با وجود افزایش شدید قیمت ها تامین نیازهای روزمره‌گی زندگی کار دشواری است. حال اینکه گاهی بر اساس برنامه ریزی های زندگی و همچنین درآمدهای ماهانه افراد، هزینه لازمه کم خواهد بود. بسیاری از افراد با پس‌انداز برای روز مبادا برنامه ریزی می‌کنند: اما مشکلات اقتصادی و کاهش نقدینگی ها مانع از پس انداز خانوار‌ها می‌شود. از این رو این دسته از افراد برای تامین نقدینگی مورد نیاز خود می توانند وام سیم کارت دریافت کنند. وام سیم کارت در کرج و حتی دیگر شهرها قابل دریافت است: اما به شرط اینکه دارای شرایط دریافت وام سیم کارت باشید. این وام مختص به سیم کارت های دائمی با کد ۰۹۱۲ است. در واقع سیم کارت‌های دائمی می‌توانند در یک روش بسیار سریع و راحتی وام دریافت کنند.

وام سیمکارت
دریافت وام سیمکارت در کرج

به طور کلی وام های سیم کارت نیز یک نوع قرض گرفتن پول سوددار است که در اقساط مشخصی بایستی پرداخت گردد. افرادی با شماره های رند قطعاً سیمکارت آنها ارزش بیشتری دارد و در نتیجه می توانند وام بیشتری نیز دریافت کنند. شرایطی برای اعطاء وام سیم کارت وجود دارد که شامل:

• این وام تنها به سیمکارت هایی با خط دائمی ۹۱۲ تعلق می‌گیرد که ارزش آنها بیش از ۴ میلیون تومن باشد. به طور کلی این طرح تنها برای کد های ۱، ۲ و ۳ است.

• زمانی که برای دریافت وام مراجعه می کنید بایستی ۶ ماه اخیر این سیم‌کارت تنها به نام شما بوده باشد. در واقع هیچ گونه تغییر سند مالکیتی بایستی ظرف این ۶ ماه صورت نگیرد.

• در صورتی شما می توانید اقدام به دریافت وام سیم کارت کنید که طی سه ماه گذشته این خط را تعویض نکرده باشید.

• دریافت وام سیم کارت تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر مالک سیم کارت امکان پذیر خواهد بود. همچنین سند سیم کارت نیز بایستی به موسسه های مربوطه ارائه گردد.

گام‌های مهم دریافت وام سیمکارت

وام طلا آرمان
شرایط دریافت وام سیمکارت

وام سیمکارت یکی از رایج‌ترین وام هایی است که متقاضیانی با سیم کارت‌های دائمی کد ۹۱۲ اقدام به دریافت وام می کنند. حال اینکه تنها صاحبان این سیم کارت ها می تواند تقاضای دریافت وام داشته باشند. مهمترین مسئله‌ای که برای این وام مورد توجه قرار دارد جور کردن ضامن های کارمندی است. حتی بسیاری از افراد فاقد چک و سفته هستند. برای وام سیم کارت در کرج شما نیازی به ضامن یا چک ندارید؛ بلکه سیمکارت خود را در گرو وام دریافتی قرار میدهید. بلافاصله پس از تمام شدن اقساط واقعی می توانید سیم کارت خود را دریافت کنید. شرایط بسیار راحتی برای دریافت این وام وجود دارد. اگرچه پروسه دریافت وام سیم کارت یک پروسه یک ساعته و راحتی است؛ اما دارای مراحلی می باشد که بایستی به آنها توجه کنید:

• گام نخست شامل آماده کردن مدرک شناسایی برای گرفتن وام است. شخص صاحب سیم کارت بایستی مدارک شناسایی خود را حضوراً به موسسه مورد نظر ارائه دهد. البته قبل از آن شما بایستی با کارشناسان واحد قیمت گذاری موسسه های ارائه دهنده وام تماس بگیرید. موسسه وام طلای آرمان بزرگترین شرکتی است که کارشناسان آن اطلاعات زیادی در این زمینه دارند؛ پس با تماس با کارشناسان خبره این مجموعه از قیمت سیم کارت خود مطلع شوید. ابهامات خود را نیز می توانید از این طریق برطرف کنید.

• در گام بعدی بایستی از دفاتر مربوطه که نظیر همین شرکت وام طلای آرمان می شود، وقت قبلی بگیرید. در واقع شما بایستی درست در زمان تعیین شده وقت در این موسسه حضور داشته باشید.

• مدارک مورد نیاز را به سازمان مربوطه ارائه می دهید و بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه این وام در صورت داشتن شرایط فوق به شما تعلق میگیرد.

نکته مهم دریافت وام سیمکارت

وام سیم کارت به افرادی با شماره های ثابت ۹۱۲ تعلق دارد. حال اینکه میزان مبلغ وام در کد های مختلف سیمکارت دائمی ۹۱۲ متفاوت خواهد بود: پس قبل از هرگونه اقدامی ابتدا به ارزش واقعی سیم‌کارت خود پی ببرید. تمامی مشترکین همراه اول ۹۱۲ دارای سیم کارت هایی با ارزش بالایی هستند که بیشتر بر اساس کد و همچنین سابقه فعال بودن سیم کارت توسط شخص وام گیرنده تعیین می گردد. برای دریافت وام سیم کارت در کرج شما باید در گام نخست اطلاعات زیادی کسب کنید. ابتدا بایستی در رابطه با موسسه مربوطه تحقیقاتی را انجام دهید. قطعاً که بهترین و قابل اعتماد ترین موسسه همین شرکت وام طلای آرمان خواهد بود. همیشه توصیه می شود تا در چنین مواقعی با کارشناسان خبره‌ای مشورت داشته باشید: چرا که کلاهبرداری وام سیم کارت بسیار زیاد است.

در واقع یکی از عمده مشکلاتی که بسیاری از کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، همین کلاهبرداری‌های صورت گرفته خواهد بود. بسیاری از شرکت‌ها مجوز فعالیتی ندارند و در نتیجه تنها با یک شماره تماس از مراکز غیر قانونی و طی تبلیغات صورت گرفته چنین کلاهبرداری هایی را انجام می‌دهند. از این رو پیشنهاد می‌شود به مراکزی مراجعه کنید که مجوز قانونی دارند. برای اطمینان می توانید به صورت حضوری به چنین مراکزی مراجعه کرده و با مطلع شدن از مجوز قانونی آن و اطمینان از اعتبار شرکت قدم های بعدی را محکم‌تر بردارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
Scroll to Top